Witamy
www.gabloty.norma-bg.pl

Gabloty ogłoszeniowe

 

 • Cennik i pełna oferta 

 • Gablota na Sztandar

 • Gablota na Puchary

 • Gablota na Klucze

 • Gabloty Wewnętrzne

 • Gabloty Zewnętrzne

 • Tablice Magnetyczne

 • Tablice Korkowe

 • Tablice tekstylne

 • Akcesoria

 

 

 

TABLICE  OGŁOSZENIOWE

    Strona Główna  |  O Firmie  Kontakt  |
   

TABLICE OGŁOSZENIOWE

GABLOTY OGŁOSZENIOWE WEWNĘTRZNE

wewnętrzna gablota ogłoszeniowa 

Gablota wewnętrzna NXS

Tablica ogłoszeniowa wewnętrzna wykonana z bezpiecznego "szkła" akrylowego 3mm. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska tablica, plecy wykonane ze stali, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. Idealna na klatki schodowe. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 26 mm.

hit sprzedaży !gablota ogłoszeniowa

Gablota ogłoszeniowa, wewnętrzna

Tablice ogłoszeniowe, produkowana z aluminium i poliwęglanu (1mm). Rama aluminiowa, anodowana. Drzwi uchylne na bok, zamykane na zamek. Bardzo płaska (22mm) gablota, plecy wykonane ze stali pomalowanej akrylem. Bardzo łatwy sposób naprawy w przypadku zniszczenia.

niska cena!  gablota informacyjna

Tablice informacyjne  NSCS

Tablica ogłoszeniowa, aluminiowa. Z takiej tablicy można być dumnym - piękny wygląd i bardzo funkcjonalna. Powierzchnia gabloty bez podziałów. Drzwi w ramie aluminiowej uchylane na bok. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 23 mm.

wysoka jakośc za małe pieniądze

 gablota dwudrzwiowa 

Gablota dwudrzwiowa NGMD

Tablice ogłoszeniowe NGMD wykonane z bezpiecznego szkła akrylowego, . Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Dwudrzwiowa, skrzydła uchylne na bok, zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia tablicy w poziomie.

 gablota_6

Gabloty ogłoszeniowe

Gabloty ogłoszeniowe NGMR produkowane z bezpiecznego szkła akrylowego, jednoskrzydłowe. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe - co jest ważne przede wszystkim w szkole. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia tablicy w pionie lub w poziomie.gablota otwierana na bok

Tablica ogłoszeniowa

Tablica ogłoszeniowa NGO wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, oraz zaokrąglone narożniki. Solidna rama aluminiowa anodowana, w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na zamek patentowy. Zaokrąglone narożniki z tworzwa. Naścienna tablica w niskiej cenie. Tabliczka ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 60 mm.

 gabloty dwuskrzydłowe 

Gablota dwudrzwiowa wewnętrzna

Tablica NGOG dwudrzwiowa wykonana z bezpiecznego "szkła" akrylowego, co jest szczególnie ważne w szkole. Solidna rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki patentowe. Gablota ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, dwu skrzydłowa, otwierana uchylnie na boki, o grubości 3,5cm.

 gabloty ogłoszeniowe, na korytarze 

Gabloty - przesuwne drzwi

Tablica ogłoszeniowa Zaprojektowana dla Klienta ceniącego trwałość i estetykę. Tablice ogłoszeniowe przesuwne drzwi. Gablotka dostępna w trzech wariantach; Korkowa, magnetyczna, tekstylna: zielona, niebieska, czerwona. Grubość gabloty 6 cm przestrzeń użytkowa 2 cm. produkt dostępny w pięciu wersjach podłoża.

 gablota wewnętrzna

Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi N-SL

Tablicaz drzwiami przesuwnymi, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. Bardzo płaska tablice ogłoszeniowe do zastosowania w pomieszczeniach. Idealna do pokazywania informacji w wąskich korytarzach i pokojach. Specjalnie powlekana tylna ściana ze stali. Szklane przesuwane drzwi. tablice ogłoszeniowe do wewnętrzego zastosowania.gablota na menu

Gabloty informacyjne z logo i podświetleniem

Tablicaz miejscem na logo Perfekcyjna jakość niska cena!
Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość tablicy 6,8 cm. Ta gablotka sprawdza się w holtelach, restauracjach i barach. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 68 mm.gablota aluminiowa

Gablota aluminiowa jedno- i dwudrzwiowe

Gablota wewnętrzna- mobilna elegancka i solidnie wykonana. Wersje jedno i dwudrzwiowe gablot. Gabloty dwudrzwiowe mają dużą powierzchnię ekspozycyjną, ale nie zajmują zbyt dużo miejsca. Wiele wersji gablot aluminiowych jedno i dwudrzwiowych. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, dwu  skrzydłowa, otwierana na boki, o grubości 38 mm.

 gablota wewnętrzna, ogłoszeniowa

Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami

Tablica ogłoszeniowa PD Do umieszczenia w holach wejściowych i na korytarzach: sposób otwierania gablot nie przeszkadza przechodzącym. tablice ogłoszeniowe wiszące i stojące. Solidna aluminiowa konstrukcja. Opcjonalnie dostępna mobilna podstawa na kółkach.

 gabloty

Gablota wewnętrzna

Tablica wewnetrzna reklamowa Estetyczna, oryginalna i ekonomiczna, tablica wewnętrzna jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale i gwarancją nowoczesności!  Nasze tablice posiadają drzwi z pleksi lub ze szkła hartowanego, gabloty zamykane są na kluczyk dzięki czemu informacje są zabezpieczone. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 30 mm.

Tablice ogłoszeniowe wewnętrzne:

Nasze działania polegają na zapewnieniu naszym Klientom wyjątkowej jakości produktów, spełniających najbardziej wyszukane potrzeby. Z racji na prężny rozwój naszej firmy staliśmy się liderem na polskim rynku przede wszystkim w produkcji tablic aluminiowych i szklanych. Produkujemy tablice ogłoszeniowe  w najwyższych standardach. Ergonomia, trwałość i estetyka to priorytety dla nas.

 

Wysoka jakość oraz trwałość naszych tablic ogłoszeniowych:

Solidna konstrukcja jak i najlepsze materiały zapewniają Klientom satysfakcjonującą eksploatację gablot przez wiele lat. Wytwarzane przez nas tablice ogłoszeniowe występują w określonym przedziale grubości. Z reguły jest to od 2,5 do 10 cm, aczkolwiek realizujemy także gabloty wewnętrzne na indywidualne zamówienie, wedle wytycznych Klienta.

 

Możliwość zainstalowania światła:

Oświetlenie tablic ogłoszeniowych występuje w kilku modelach. Tablicę możemy oświetlić punktowo, częściowo albo całościowo. Użytkujemy technologię LED. Do wyboru jest także metoda uchylania tablic. Jedną z opcji jest otwieranie tablicy do góry, a alternatywą jest otwieranie na boki ewentualnie system szyb przesuwnych. Standardowo tablice ogłoszeniowe  wewnętrzne otwierane są na boki przy pomocy szyb przesuwnych lub skrzydeł (drzwi). Z ogromnym zaangażowaniem realizujemy gabloty wewnętrzne, witryny i tablice. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania.

 

Tablice ogłoszeniowe wewnętrzne:

tablice ogłoszeniowe wyróżnia solidność, oraz dokładność wykonania. Nasi kompetentni doradcy są do Państwa dyspozycji na infolinii 22-723-43-87 w godzinach pracy. Nasze tablice ogłoszeniowe są solidnie wykonane w profesjonalnej fabryce z wykorzystaniem specjalnie produkowanych profili alumniowych. Tablice sprzedajemy w pojedynczych ilościach jak też hurtowo - przy większych zamówieniach udzielamy dodatkowych rabatów.

nasi wybrani Klienci

gabloty warszawa gabloty ogłoszeniowe gdańsk